Oferta pracy

Specjalista ds. Pozyskiwania Przewoźników

Mako TSL Błażej Makurat

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Przewoźników (busy plandeki do 3,5t oraz firanki 13,6 ldm) do stałej współpracy - transport na terenie Europy Zachodniej

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Przewoźnikami

  • Prowadzenie negocjacji stawek oraz warunków współpracy

  • Ścisła współpraca z Działem Spedycji oraz Zespołem Opieki nad Przewoźnikami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży TSL

  • Umiejętność pozyskiwania kontaktów oraz zawierania umów

  • Zdolności negocjacyjne

  • Komunikatywność

  • Zorientowanie na cel

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z Przewoźnikami

  • Znajomość rynku firm przewozowych

  • Znajomość j. rosyjskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat od pierwszego dnia

  • Premia za uzyskane wyniki

  • Praca stacjonarna lub zdalna - Ty wybierasz

  • Możliwość rozwoju i realne szanse na awans

  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie do okularów

  • premie i paczki świąteczne

  • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

Jesteśmy Polską firmą spedycyjną działającą na rynku europejskim od 2011 roku. Głównym obszarem naszych działań są busy plandeki do 3,5 tony. Dysponujemy już flotą ponad 800 aut.

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Przez ponad 10 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa, zatrudniającej kilkanaście osób, do średniej wielkości firmy zatrudniającej ponad 220 pracowników na umowach o pracę.

W 2017 roku wystartowaliśmy z programem szkoleniowym AKADEMIA MAKO. Jest to cykl szkoleń przeznaczony dla nowych pracowników, którego celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych spedytorów.

95% z naszej Kadry Zarządzającej rozpoczynało swoją karierę od najniższych stanowisk Młodszego Spedytora czy Pracownika Biurowego.

Przewiń do profilu firmy