Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. pozyskiwania restauracji

SMARTLUNCH SP Z O OO firmie

4 800
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie i prowadzenie spotkań oraz współpraca z restauratorami, firmami cateringowymi
  • Wdrażanie restauracji, firm cateringowych do systemu SmartLunch
  • Przygotowywanie ofert dla przyszłych klientów SmartLunch
  • Bieżące raportowanie swojej pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu rozmów telefonicznych i spotkań handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • Czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych
  • Wykształcenie minimum średnie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź w branży benefitów pozapłacowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 4800 zł brutto + system prowizyjny
  • Pracę w systemie zdalnym z cyklicznymi spotkaniami w centrali we Wrocławiu (jeśli panująca sytuacja na to pozwala)
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe
  • Niespodzianki z okazji urodzin
  • Udział w spotkaniach integracyjnych
  • Możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach rozwojowych (autorski program SmartAkademia)
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do posiłków w pracy

SMARTLUNCH SP Z O O

SmartLunch to firma z branży nowych technologii dbająca o to, żeby ludzie nie byli głodni w swoim miejscu pracy. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi, pracownik może otrzymywać od swojego pracodawcy smaczne posiłki z dowozem do miejsca pracy w formie benefitu. Nasza technologia rozwiązuje wszystkie problemy związane z tym procesem. Więcej możesz dowiedzieć się na naszej stronie WWW.

W naszym zespole sprzedaży mamy wolne miejsce dla osoby, która zadba o aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych na podległym terenie. Liczymy, że pomożesz nam dalej się rozwijać.

Procesy rekrutacyjne w SmartLunch prowadzimy sprawnie, dlatego liczbę etapów skracamy do minimum:

  • Aplikacja
  • Analiza i selekcja nadesłanych CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie rekrutacyjne online
  • Feedback po spotkaniu

W razie pytań zadzwoń pod numer 505 709 501

Specjalista ds. pozyskiwania restauracji, Katowice