Oferta pracy

Specjalista ds. Pozyskiwania Talentów

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie efektywnych i jakościowych procesów rekrutacyjnych, przy zapewnieniu odpowiedniego doświadczenia kandydata (candidate experience)

  • Budowanie silnych relacji biznesowych z menedżerami w celu realizacji potrzeb związanych z rekrutacją

  • Tworzenie rozwiązań wspierających mobilność wewnętrzną oraz rozwój kompetencji pracowników

  • Zaangażowanie w działania z zakresu budowania marki pracodawcy

  • Monitoring rynku i trendów w zakresie pozyskiwania talentów, rekomendowanie i wdrażanie zmian podnoszących efektywność procesu i doświadczenia kandydatów

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe oraz minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze HR w tym w pozyskiwaniu talentów w na stanowisku Researcher / (Młodszy) konsultant w firmie rekrutacyjnej (preferowane) lub w dużych, nowoczesnych organizacjach

  • Rekrutacja i kontakt z ludźmi to Twoja pasja, a candidate experience jest dla Ciebie najważniejszy na każdym etapie procesu - tak jak dla nas

  • Proaktywnie szukasz rozwiązań i masz energię do działania

  • Odznacza Cię odwaga do wprowadzania zmian i otwartość na niestandardowe rozwiązania

  • Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim (min. poziom B2)

  • Doświadczenie w ‘direct search’ oraz w rekrutacjach do zespołów Sprzedaży & Marketingu będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym warszawskim Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze

  • Platforma Motivizer z benefitami dopasowanymi do Twoich oczekiwań

  • Medicover, badania profilaktyczne, wsparcie psychologa, ubezpieczenie grupowe

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy