Specjalista ds. pozyskiwania terenów inwestycyjnych pod fotowoltaiczne farmy i instalacje przemysłowe

SOLAR SMART Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Solar Smart Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Tą pasją jest energetyka słoneczna – najprostsza i najbardziej dostępna forma wytwarzania energii elektrycznej dla każdego.

Nasze instalacje fotowoltaiczne znacząco wyróżniają się na tle konkurencji, ponieważ są to rozwiązania powstałe na bazie starannej selekcji komponentów opartej na 10-letnim doświadczeniu w branży. Dzięki temu są bezpieczne, niezawodne, profesjonalnie i posiadają realnie najdłuższą gwarancję na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obszar działania: cała Polska

Zapraszamy do naszego zespołu osoby, które wyróżniają się następującymi cechami:

  • entuzjazmem i łatwością nawiązywania dobrych i trwałych relacji interpersonalnych;
  • samodzielnością i dobrą organizacją czasu pracy;
  • wytrwałością i konsekwencją w dążeniu do celu.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie gruntów pod inwestycje wielkopowierzchniowych fotowoltaicznych instalacji przemysłowych;
  • zawieranie umów dzierżawy gruntów rolnych i przemysłowych;
  • utrzymywanie dobrych relacji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektów;
  • kompleksowe procedowanie spraw urzędowych;
  • praca w terenie;
  • raportowanie, inicjatywy własne.

Wymagania:

  • co najmniej 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny (pozyskiwanie gruntów pod budowę sieci telefonii komórkowej, sieci handlowych, energetyki wiatrowej, budowę nieruchomości i inne);
  • wykształcenie wyższe (preferowane: gospodarka przestrzenna, urbanistyka, nieruchomości i podobne);
  • umiejętność wyszukiwania okazji inwestycyjnych i właścicieli gruntów przemysłowych;
  • aktualna wiedza na temat zasad kompletowania dokumentacji urzędowej oraz uzyskiwania zgód i pozwoleń dla dużych inwestycji przemysłowych;
  • znajomość zasad pozyskiwania terenów pod przemysłowe inwestycje wielkopowierzchniowe;
  • doświadczenie w pracy w sektorze OZE lub zainteresowanie branżą;
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo mile widziane będą:

  • aktywna baza kontaktów właścicieli dużych terenów rolnych lub przemysłowych;
  • znajomość urzędowego załatwiania spraw związanych z budową farm fotowoltaicznych;
  • znajomość procesu dewelopmentu fotowoltaicznych instalacji przemysłowych.
0 - 2 lata

Zatrudniając nowego członka zespołu Solar Smart nastawiamy się na długoterminową współpracę, a jednocześnie oferujemy:

  • Atrakcyjną podstawę i przejrzysty system prowizyjny;
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B po okresie próbnym;
  • Profesjonalny program wdrożeniowy, wsparcie techniczne i handlowe;
  • Komfortowe i nowoczesne narzędzia pracy, w tym m.in.: iphone, ultrabook Huawei, samochód służbowy mercedes A klasa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny).

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solar Smart sp. z o.o. w Zabrzu, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy