Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania Vendorów i obsługi transakcji

PEAC (POLAND) sp. z o.o.

  • lubelskie

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

PEAC Finance jest grupą specjalizującą się w finansowaniu sprzedaży i inwestycji w maszyny oraz świadczeniu związanych z tym usług. Dynamiczna, efektywna i zorientowana na zaspokajanie potrzeb klientów grupa PEAC Finance oferuje innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania.

W obliczu zmian i potrzeby rozwoju obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. pozyskiwania Vendorów i obsługi transakcji

Miejsce pracy: lubelskie, mazowieckie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa Dostawców i Klientów
  • sprzedaż produktów finansowych
  • budowanie trwałych relacji z Dostawcami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • uczestnictwo w procesie tworzenia rozwiązań procesowych i produktowych wewnątrz organizacji
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług leasingowych minimum 5 lat
  • znajomość procedur i produktów leasingowych (leasing, pożyczka)
  • warunek konieczny: posiadanie własnych relacji biznesowych z Vendorami/ Dostawcami oraz posiadanie własnej grupy aktywnych klientów;
  • doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu dostawców z segmentu np. maszyn, IT oraz rolnictwa, transportu i innych
  • wiedza z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych
  • umiejętność efektywnego planowania działań handlowych i wstępnej analizy dokumentów klienta
  • skuteczność w realizacji wyznaczonych celów
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i zorientowanym zadaniowo zespole
  • wynagrodzenie stałe miesięczne i atrakcyjny system premiowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia: samochód, telefon komórkowy, laptop, drukarka, platforma web do współpracy z Dostawcami
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne