Oferta pracy

Specjalista ds. Pozyskiwania Zgód

ATEM-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przekazywanie umów właścicielom/zarządcom nieruchomości

  • Odbieranie podpisanych umów przez osoby upoważnione

  • Pozyskiwanie informacji na temat Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Zarządców Nieruchomości

  • Współpracę z projektantem oraz kierownikiem projektu

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań

  • Umiejętność przekonywania, samodzielnego działania i dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub B2B

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja