Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. pozyskiwania zgód

  • Żagań, Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

    Miejsce pracy: Zielona Góra, Żagań
    Zakres obowiązków:
    • pozyskiwanie informacji na temat Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Zarządców Nieruchomości
    • negocjowanie zasad udostępnienia nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej (w tym negocjacje ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi, Wspólnotami Mieszkaniowymi, Zarządcami Nieruchomości, etc.)
    • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami
    • zarządzanie obiegiem umów z zarządcami budynków (przygotowanie, wysyłka, etc.)
    • przygotowywanie analiz i raportów
    Wymagania:
    • chęć rozwoju
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym
    • wiedza na temat strategii oraz technik negocjacji
    • dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań
    • umiejętność przekonywania innych
    • skuteczność w realizacji celów
    • umiejętność samodzielnego działania
    • umiejętność organizacji pracy
    • dobra znajomość MS Office
    • wykształcenie minimum średnie
    Oferujemy:
    • możliwość dynamicznego rozwoju osobistego
    • udział w ciekawym projekcie
    • umowę B2B
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • szkolenia i rozwój zawodowy
    Jeżeli chcesz pracować w firmie, dla której najważniejsi są ludzie i wspólnie z nami wdrażać innowacyjne projekty nie wahaj się i zaaplikuj już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie! Wspólnie z nami bądź gotowy na wyzwania przyszłości!