Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. PR/ Content Marketingu

Brandscope Sp. z o.o. Sp.komandytowa

Józefa Czyżewskiego 8

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach komunikacyjnych dla firm będących liderami w swoich branżach;

  • Tworzenie, redagowanie, aktualizacja tekstów informacyjnych i content marketingowych (artykuły, newslettery, komunikaty prasowe, poradniki, wywiady);

  • Analizowanie danych i proponowanie treści ciekawych dla odbiorców naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień SEO i doświadczenie w planowaniu i tworzeniu contentu;

  • Umiejętność wykorzystywania w swojej pracy takich narzędzi jak: Ahrefs, Yoast, Google Analytics, Google Trends, Keyword tool, Moz, itp.;

  • Zdolność tworzenia angażujących tekstów;

  • Znajomość zasad ortografii oraz interpunkcji;

  • Wiedza o tym, jak docierać do czytelników przez angażujące i oryginalne treści;

  • Umiejętność łatwego zdobywania informacji, wyszukiwania ciekawych tematów i wiedza jak ważna jest ich weryfikacja.

  • Wypracowane relacje z mediami;

  • Umiejętność tworzenia komunikatów prasowych;

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy agencyjnej lub po stronie klienta.

To oferujemy

  • Przyjazna i nieformalna atmosfera;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów z zakresu komunikacji, public relations i marketingu;

  • Realizowanie projektów dla liderów branży obsługiwanych przez Brandscope.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Agencja Brandscope prowadzi wyłącznie duże projekty komunikacyjne, co pozwala nabudowanie doświadczenia i gwarantuje rozwój zawodowy. Wspieramy biznes naszych Klientów, projektując i wdrażając

efektywną komunikację do rynku. Jesteśmy grupą menedżerów

z wieloletnim doświadczeniem

w międzynarodowych korporacjach.

Rozumiemy wymagania naszych Klientów i potrafimy skutecznie na nie odpowiedzieć.

Brandscope koncentruje się na wybranych branżach. Dołączając do nas, nie

tracisz czasu na przypadkowe projekty.

Przewiń do profilu firmy