Oferta pracy

Specjalista ds. PR i E-marketingu

TEB Akademia O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marketingowej i PR

  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, eventów

  • Realizowanie działań w zakresie e-marketingu

  • Współpraca z mediami i agencjami reklamowymi

  • Aktualizacja treści na stronie www

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie PR i marketingu (w tym działań w obszarze digital marketingu)

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści)

  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów,

  • Praktyczna znajomość kanałów social media: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Linkedin.

  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie oraz sprawne organizowanie pracy własnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo (zapewniamy pracę do 01.2022 r.)

  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)

  • Dodatkowe dni wolne w roku

  • Elastyczny czas pracy

  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia

  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

TEB Akademia

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy