Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. PR i Marketingu

Witek Home sp. z o. o.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej firmy, ich realizacja oraz raportowanie

  • Prowadzenie projektów PR

  • Zajmowanie się organizacją nagrań spotów reklamowych

  • Stała współpraca z grafikiem, copywriterem oraz movie makerem

  • Nadzorowanie agencji zewnętrznych zajmujących się działaniami Social Ads, SEO/SEM, Allegro ADS

  • Współpraca z agencją Software House i praca nad poprawnym działaniem sklepu internetowego oraz nad jego rozwojem

  • Współpraca z dyrektorami działów sprzedaż oraz kierownikami oddziałów sklepów stacjonarnych Witek Home nad koordynacją działań marketingowo-reklamowych

  • Współpraca z agencją zajmującą się koordynowaniem sprzedaży zagranicznej na Amazon

  • Analiza działań konkurencji

  • Koordynacja działań sieci afiliacyjnych- weryfikacja zamówień, kanałów oraz wydawców

  • Generowanie raportów sprzedaży ze sklepu oraz innych kanałów sprzedaży internetowej

  • Audyt oraz optymalizacja kanałów sprzedaży: CeneoBasket, Empik, Arena, Morele, Allegro i współpraca z opiekunami tych kanałów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi narzędzia PrestaShop, Google Analytics, Google Tag Manager, Search Console oraz Creator Studio

  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu działań 360 stopni (najlepiej w firmie z branży wyposażenia wnętrz) z szczególnym uwzględnieniem działań Social Media, organizacji eventów, promocji produktowych oraz tworzenia contentu (offline i online)

  • „Lekkie pióro” - tworzenie przyjemnych i łatwo przyswajalnych treści

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wyobraźnia, kreatywność znajomość trendów grafiki internetowej i reklamowej

  • Umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń, dyspozycyjność

Mile widziane

  • Praktyczna wiedza z zakresu Marketing automation

  • Znajomość narzędzi: Semstorm, Senuto, Google Alerts, Baselinker

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe projekty, rozwój

  • Stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę

  • Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny