Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. PR i Marketingu

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PR & MARKETINGU
    miejsce pracy: Wieruchów (pow. warszawski zachodni)

    Opis stanowiska:

    • współtworzenie i realizacja strategii PR i marketingowej w firmie,
    • przygotowanie i dystrybucja materiałów prasowych: artykułów technicznych, infografik, postów na następujące kanały: WWW, social media itd.,
    • współpraca, realizacja oraz koordynacja prac z portalami i czasopismami branżowymi,
    • budowa i utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami,
    • planowanie i realizowanie działań promocyjno-reklamowych,
    • wprowadzanie nowych produktów do oferty sprzedażowej firmy,
    • organizacja seminariów i szkoleń dla Klientów i Partnerów,
    • analiza rynku i konkurencji,
    • dbałość o wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy,
    • wsparcie Kierownika Marketingu w prowadzeniu bieżących działań z zakresu PR, komunikacji marketingowej.

    Wymagania:

    • umiejętność tworzenia i redagowania ciekawych tekstów z uwzględnieniem zasad poprawności językowej,
    • posiadanie praktycznej wiedzy w zakresie zagadnień i najnowszych trendów PR, content marketingu, marketingu,
    • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint, Word),
    • min. rok doświadczenia w agencji PR lub w dziale marketingu międzynarodowej firmy B2B,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność, rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły, komunikatywność,
    • prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji oraz osiąganych wyników
    dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie NNW 24H, ubezpieczenie grupowe)
    kursy językowe
    szkolenia

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj
    z dopiskiem w temacie „Specjalista ds. PR & Marketingu”.

    Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"