Oferta pracy

Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB AkademiaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii PR i marketingowej

  • Budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych, prowadzenie profili, realizacja kampanii płatnych (Facebook, youtube, linkedin, Twitter)

  • Przygotowywanie i dystrybuowanie treści publikowanych w sieci (strony www, blogi, newslettery, maillingi)

  • Obsługa biura prasowego Uczelni

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, lokowanie ekspertów w mediach ogólnopolskich i lokalnych

  • Promocja i organizacja uczelnianych wydarzeń (eventy, konferencje, webinaria)

  • Monitoring mediów, analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Brand24)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści w kanałach Facebook, Instagram, Twitter, youtube, Linkedin )

  • „Żyłka dziennikarska”, doświadczenie we współpracy z dziennikarzami

  • Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, w tym „lekkie pióro”

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, medicover, karta multisport, ubezpieczenie na życie generali),

  • Dodatkowe dni wolne w roku,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach,

  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowy urlop

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy