Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. PR i social media

TWA Retail Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i moderowanie profili marki w portalach społecznościowych takich, jak Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube i Tik Tok.

  • Tworzenie treści na stronę www marki oraz opisów produktów zgodnie z wytycznymi SEO.

  • Tworzenie treści marketingowych (wypowiedzi do notek prasowych, opisów marki, treści broszur) oraz treści reklamowych (do ulotek, broszur, spotów reklamowych).

  • Organizowanie i koordynowanie eventów, pokazów mody oraz spotkań z influencerami, mającymi na celu zwiększenie świadomości marki, docieranie do nowych klientów i budowanie wizerunku marki.

  • Zarządzanie i koordynowanie kampaniami z udziałem influencerów i twórców internetowych

  • Śledzenie najnowszych trendów w branży digital marketingu i social media

  • Planowanie i wdrażanie kampanii wizerunkowych i promocyjnych za pomocą narzędzi online.

  • Research i monitoring konkurencji w obszarze PR i komunikacji online.

  • Research trendów modowych, inspiracji, nowych form komunikowania się, zainteresowań grupy docelowej marki.

Nasze wymagania

  • Min. 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość social mediów

  • „Lekkie pióro”, zdolności copywriterskie

  • Kreatywność, entuzjazm, głowa pełna pomysłów

  • Zainteresowanie modą i światem nastolatków

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole

  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i uczestnictwo w ciekawych projektach

O nas

Szukasz nowych wyzwań i chcesz dać upust swojej kreatywności? W social mediach czujesz się jak ryba w wodzie, a Twoja inwencja twórcza nie zna granic? Masz „lekkie pióro”, a praca w branży fashion jest Twoim marzeniem?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!