Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. PR

Mzuri Sp. z o.o.

Dowborczyków 25

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kreatywnych strategii PR;

  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i efektywnych relacji z mediami lifestyle’owymi oraz branżowymi;

  • Dbanie o spójną komunikację i wizerunek marki w mediach;

  • Samodzielne tworzenie materiałów prasowych;

  • Koordynowanie wysyłek kreatywnych dla dziennikarzy;

  • Przygotowywanie treści do prezentacji i materiałów redakcyjnych;

  • Tworzenie media planów oraz ich egzekucja;

  • Organizacja i koordynacja eventów oraz sesji zdjęciowych;

  • Monitoring i analizowanie miesięcznych działań, tworzenie raportów, ocena ich efektywności oraz rekomendowanie najlepszych rozwiązań na przyszłość;

  • Monitorowanie i analiza konkurencji, analizy mediowe;

  • Prowadzenie projektów CSR przy uwzględnieniu celów biznesowych firmy;

  • Śledzenie trendów, nowinek i narzędzi w świecie PR oraz wprowadzanie ich w życie.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, przygotowywanie informacji oraz redagowanie tekstów

  • Wyczucie estetyki, swoboda wyrażania myśli w słowie pisanym tzw. lekkie pióro, umiejętność tworzenia ciekawych komunikatów;

  • Umiejętność kreatywnego, samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów;

  • Strategiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Wiedza z zakresu media relations oraz znajomość dziennikarzy z branży lifestyle’owej oraz mediów branżowych;

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolność tworzenia jasnych i czytelnych briefów;

  • Otwartość na nowości, pozytywne myślenie;

  • Prezentowanie własnej inicjatywy;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach największego operatora najmu prywatnego mieszkań w Polsce;

  • Przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy;

  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych członków zespołu Mzuri;

  • Współpracę w formie działalności gospodarczej lub umowy zlecenie;

  • Opiekę medyczną POLMED i ubezpieczenie na życie;

  • Korzystne warunki na udział w programie Multisport;

  • Wsparcie w zakresie budowania osobistej wolności finansowej;

  • Możliwość zostania wspólnikiem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem ponad 6400 mieszkaniami i apartamentami w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad 1 mld złotych.

Przewiń do profilu firmy