Oferta pracy

Specjalista ds. PR

OKNOPLAST

5 0007 000 brutto / mies.

OKNOPLAST

117

Ochmanów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, rozwijanie oraz realizowanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy

  • Stałe prowadzenie działań media relations

  • Tworzenie kontekstowych działań PR dla marki

  • Redagowanie materiałów prasowych i komunikatów dotyczących marki/produktu

  • Koordynowanie polityki informacyjnej na kluczowych dla firmy rynkach (m.in. PL, FR, IT, DE)

  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami public relations

  • Wspieranie działań kreatywnych

  • Rekomendacja działań PR dla marki i produktów, działań wizerunkowych Zarządu oraz kluczowych osób w firmie

  • Koordynacja akcji typu konferencje prasowe, wywiady

  • Nawiązywanie współpracy z liderami opinii (influencerzy, architekci, projektanci)

  • Działania w obszarze PR kryzysowego

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, public relations, politologia, marketing

  • Masz min. 3- letnie doświadczenie w komunikacji zewnętrznej/ PR

  • Sprawnie posługujesz się tekstem - bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego

  • Jesteś kreatywny/a, zaangażowany/a i świetnie organizujesz sobie pracę

  • Masz doświadczenie we współpracy/pracy z agencjami PR

  • Znasz Język angielski na poziomie zaawansowanym (B2+)

  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • Posiadasz wysokie kompetencje w zakresie komunikacji oraz budowania pozytywnych relacji interpersonalnych

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, drużyny sportowe, stołówka i znacznie więcej!)

  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

OKNOPLAST

Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1800 Pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

Przewiń do profilu firmy