Oferta pracy

Specjalista ds. PR

SAT Sp. z o.o.O firmie

  • Grochowska 27, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

SAT Sp. z o.o.

Grochowska 27

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów sponsoringowych, cross marketingowych i eventowych,

  • wsparcie w organizacji sesji foto-video do kampanii wizerunkowych,

  • współtworzenie projektu S’pectrum by S’portofino (kanał YouTube marki),

  • wsparcie w realizacji niestandardowych działań wizerunkowych i zadań z zakresu media relations.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu lub PR,

  • wykształcenie wyższe – kierunki marketing, PR, komunikacja lub pokrewne,

  • łatwość nawiązywania relacji,

  • zdolności organizatorskie,

  • kreatywność i inicjatywa,

  • tzw. „lekkie pióro”,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (stałe kontakty z partnerami/ mediami zagranicznymi).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • transparentny system wynagradzania,

  • udział w szkoleniach rozwojowych,

  • narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania zadań,

  • zniżki na produkty dostępne w sportofino.com,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

S’portofino to multibrand odzieżowy stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Jesteśmy dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy styl i jakość produktów. Niezmiennie od 11 lat podążamy za najświeższymi, światowymi trendami i szukamy najlepszych, technologicznych rozwiązań, aby dostarczać naszym klientom doświadczenie na najwyższym poziomie – zarówno w kwestii mody, jak i sportu. W naszym portfolio mamy ponad 100 marek premium, które można znaleźć w 6 salonach w wyjątkowych lokalizacjach w Polsce oraz w sklepie internetowym www.sportofino.com, działającym na takich rynkach jak: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Francja, Rumunia, Słowacja, Włochy, Hiszpania. Stań się częścią świata S’portofino!

Przewiń do profilu firmy