RTV EURO AGD

Specjalista ds. PR - Specjalista ds. Relacji Zewnętrznych

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii PR firmy,

  • budowanie wizerunku firmy poprzez działania w obszarze PR,

  • wdrożenie nowej platformy www w systemie Content Management,

  • przygotowywanie materiałów do serwisu internetowego, obróbka materiałów graficznych,

  • przygotowywanie newslettera elektronicznego,

  • tworzenie informacji prasowych i materiałów dla mediów, także produktowych,

  • współorganizacja imprez,

  • współpraca z partnerami biznesowymi,

  • koordynacja działań w sytuacjach kryzysowych,

  • monitoring mediów, przygotowanie raportów dot. rynku,

  • organizacja wystąpień podczas konferencji i kongresów, przygotowanie prezentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu PR, dziennikarstwa, marketingu lub reklamy,

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze PR na samodzielnym stanowisku,

  • udział w różnorodnych projektach PR,

  • doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi PR oraz e-PR,

  • znajomość systemów CMS, sprawne poruszanie się w nowych technologiach,

  • znajomość programów graficznych,

  • umiejętność tworzenia, redagowania i korygowania tekstów (tzw. "lekkie pióro"),

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • komunikatywność i łatwośś w nawiązywaniu kontaktów,

  • samodzielność, kreatywność oraz inicjatywa w działaniu,

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność udziału w wielu projektach jednocześnie,

  • biegła znajomość MS Office,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym.

To oferujemy

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,

  • pracę pełną wyzwań,

  • pracę u lidera w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy