Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. PR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Spółka, będąca częścią jednej z największych korporacji w Europie Centralnej, poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PR

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Główne zadania na stanowisku:

    • Udział w realizacji planu PR oraz zadań zleconych,
    • Współtworzenie harmonogramów działań,
    • Współpraca przy opracowaniu koncepcji oraz produkcji materiałów informacyjnych
      i promocyjnych,
    • Organizacja udziału spółki w wydarzeniach specjalnych,
    • Bieżąca współpraca z podwykonawcami,
    • Przygotowanie zleconych analiz rynku oraz raportów,
    • Media relations, redagowanie tekstów,
    • Wsparcie w opracowaniu materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy.
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy projektach PR,
    • Wykształcenie wyższe (Public Relations, komunikacja społeczna, dziennikarstwo),
    • Wiedza z zakresu kształtowania wizerunku firmy i CSR,
    • Doświadczenie w organizacji konferencji, imprez sponsoringowych,
    • Potwierdzona praktycznie umiejętność w redagowaniu tekstów, tworzeniu materiałów tekstowo
      -graficznych,
    • Wiedza na temat kluczowych zagadnień gospodarczych, w tym znajomość rynku energii,
    • Znajomość polskiego rynku mediów,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Biegłość w wykorzystaniu pakietu MS Office,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oczekiwane umiejętności:

    • Dokładność, rzetelność, terminowość,
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość,
    • Kreatywność i umiejętność nieszablonowego podejścia do realizowanych zadań,
    • Samodzielność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań,
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
    • Możliwość współpracy przy ciekawych i odpowiedzialnych projektach,
    • Zdobycie doświadczenia w młodym, dynamicznym zespole,
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Informacje dodatkowe:

    • Forma współpracy: umowa na czas określony,
    • Wymiar czasu pracy: pełen etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.