Specjalista ds. PR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 03.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HOLLY PICTURES sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Firma produkcyjno-dystrybucyjna, działająca na rynku filmowym, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds.PR. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wszystkie działania PR-owe organizacji.

    Zadania:

    • tworzenie tekstów i materiałów prasowych
    • przygotowywanie komunikatów do mediów
    • koordynacja wywiadów oraz kontakt z twórcami w trakcie kampanii
    • kontakty z mediami
    • organizacja i prowadzenie pokazów prasowych oraz konferencji
    • nadzór nad firmowa stroną internetową

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe – ukończenie kierunków związanych z kulturą czy filmem, będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość rodzimych mediów, z naciskiem na media związane z kulturą
    • znajomość social media
    • mile widziane doświadczenie dziennikarskie
    • łatwość w pisaniu, swobodne redagowanie tekstów
    • samodzielność, dobra komunikacja interpersonalna, odpowiedzialność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

    Oferujemy:

    • ciekawą i rozwijającą pracę w branży filmowej
    • pracę w małym, zgranym zespole doświadczonych ludzi
    • szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy
    • swobodną atmosferę oraz nieformalny styl pracy

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu powyższej rekrutacji, prowadzonej przez Holly Pictures Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania.

    Aplikując, zgadzasz się na przetwarzanie przez Holly Pictures z siedzibą w Warszawie, Twoich danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity:Dz.U. 2016r poz.922) Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Twoich danych osobowych nie udostępniamy innym współpracującym podmiotom ani nie wykorzystujemy do przeprowadzania innych rekruacji w przyszłości. W każdej chwili możesz poprawić albo zażądać usunięcia Twoich danych pod adresem: [email protected]

    Twoich danych osobowych nie udostępniamy innym współpracującym podmiotom ani nie wykorzystujemy do przeprowadzania innych rekruacji w przyszłości.