Specjalista ds. PR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka, będąca częścią jednej z największych korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej, poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PR

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES ZADAŃ

    • Udział w realizacji planu PR i bieżących zadań Działu Public Relations,
    • Współtworzenie harmonogramów poszczególnych działań i ich terminowa realizacja,
    • Dobór podwykonawców i koordynacja współpracy z nimi,
    • Media relations, przygotowanie komunikatów, odpowiedzi na zapytania oraz tez do wypowiedzi,
    • Wsparcie w koordynacji udziału spółki w wydarzeniach branżowych i specjalnych,
    • Współpraca przy opracowaniu koncepcji oraz produkcji materiałów informacyjnych
      i promocyjnych,
    • Wsparcie komunikacji wewnętrznej w organizacji,
    • Przygotowanie raportów, prezentacji, wyszukiwanie informacji, artykułów i newsletterów,
    • Wsparcie w opracowaniu informacji i narzędzi na potrzeby komunikacji korporacyjnej.

    WYMAGANIA

    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze PR, w tym minimum roczne doświadczenie
      w pracy na podobnym stanowisku w agencji PR / dziale komunikacji,
    • Wykształcenie wyższe (Public Relations, komunikacja społeczna, dziennikarstwo, marketing i inne),
    • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów tekstowych w języku angielskim oraz tekstowo-graficznych na potrzeby komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i korporacyjnej,
    • Praktyczna wiedza z zakresu kształtowania wizerunku firmy i CSR,
    • Doświadczenie w organizacji wydarzeń, takich jak konferencje, imprezy sponsoringowe i akcji marketingowych,
    • Znajomość polskiego rynku mediów,
    • Znajomość specyfiki sektora upstream,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Biegłość w wykorzystaniu pakietu MS Office,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    OCZEKIWANE UMIEJĘTNOŚCI

    • Rzetelność i terminowość połączone z chęcią samodoskonalenia,
    • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów i otwartość,
    • Kreatywność i umiejętność nieszablonowego podejścia do realizowanych zadań,
    • Samodzielność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań,
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
    • Empatia, umiejętność zapobiegania konfliktom i zdolności negocjacyjne.

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjny pakiet benefitów,
    • Możliwość współpracy przy różnorodnych projektach kształtujących liczne kompetencje z zakresu komunikacji,
    • Rozwój w młodym, dynamicznym zespole specjalistów,
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie przełożonego oraz zespołu,
    • Forma współpracy: umowa o pracę,
    • Wymiar czasu pracy: pełen etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.