Ta oferta pracy jest nieaktualna od 926 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. PR

  • Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 05.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wielton S.A. to firma produkcyjno-handlowa w branży naczepowej. Współpracujemy z takimi potentatami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO. Otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki wyróżnienie „Orzeł eksportu”, przyznawane przedsiębiorstwom najprężniej rozwijającym sprzedaż za granicą. Rozwój firmy jest możliwy dzięki naszym Pracownikom, zatrudniamy ponad 1100 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń

Główne obowiązki:

  • współtworzenie strategii komunikacyjnych oraz ich implementacja,
  • prowadzenie działań informacyjnych i wizerunkowych,
  • organizowanie konferencji i spotkań biznesowych,
  • redagowanie materiałów marketingowych (prezentacje, broszury, magazyn i blog firmowy),
  • kreowanie tematów do mediów społecznościowych i współpraca z agencją mediową w tym zakresie,
  • aktualizowanie informacji na stronie internetowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z organizacjami branżowymi i partnerami oraz mediami,
  • monitorowanie mediów,
  • współpraca z Działem Personalnym w zakresie employer brandingu i CSR

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w realizacji działań public relations (preferowane branże FMCG, farmacja, B2B, przemysł),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość j. niemieckiego i/lub francuskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie we współpracy z mediami biznesowymi i branżowymi, w tym zagranicznymi,
  • doświadczenia w organizacji konferencji prasowych oraz eventów,
  • wiedza dotycząca narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu,
  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych, nowych technologii w marketingu,
  • bardzo dobra umiejętność tworzenia tekstów marketingowych – „lekkie pióro”
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Power Point),
  • kreatywność, inicjatywa,
  • dobre umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie innowacyjnej, będącej liderem w branży,
  • możliwość kreowania i wdrażania swoich pomysłów,
  • pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku,
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się