Ta oferta pracy jest nieaktualna od 347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. PR

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 10.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy czołową agencją doradczą i PR na Dolnym Śląsku. Naszymi klientami są największe
firmy na polskim rynku. Obsługujemy 25 stałych klientów. Zatrudniamy 25 pracowników we Wrocławiu  i 12 osób we własnym centrum szkoleniowym.

Wdrażamy unikatowe rozwiązania w obszarze komunikacji marketingowej.

Poszukujemy doświadczonych specjalistów do obsługi projektów marketingowych i PR.

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w branży PR/marketingu, jesteś głodny ciekawych projektów, chcesz stale rozwijać swoje kompetencje, a praca w zespole dynamicznie rozwijającej się firmy to Twój cel
– to właśnie
TY jesteś idealnym kandydatem dla nas.

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

Co robi Specjalista ds. PR:

  • planuje i realizuje kompleksowe działania PR/ marketingowe dla naszych klientów,
  • odpowiada za przygotowanie i realizację strategii komunikacji w powierzonych projektach,
  • odpowiada za utrzymanie wysokiego poziomu relacji z klientami i dziennikarzami,
  • analizuje rynek i konkurencję dla naszych klientów,
  • prowadzi szkolenia dla klientów,
  • współpracuje z działem grafików,
  • współpracuje z zespołem Działu Sprzedaży,
  • organizuje pracę podległych członków zespołu.

Wymagania:

Czego oczekujemy od Specjalisty ds. PR:

  • min. 3 lat doświadczeń w działaniach związanych z branżą PR lub w marketingu, mile widziane doświadczenie w pracy w agencji PR lub dziale PR agencji interaktywnej lub reklamowej,
  • doświadczenia w bezpośredniej realizacji projektów z obszarów: PR produktowy, PR korporacyjny,
    e-PR, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii społecznych lub edukacyjnych,
  • praktyki w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych - Facebook, LinkedIn,
  • doświadczenia w zakresie prowadzenia projektów komunikacji wewnętrznej,
  • udokumentowanego doświadczenia w tworzeniu strategii PR i marketingowych,
  • doskonałej znajomości rynku mediów tradycyjnych i nowoczesnych,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności prezentacji własnej (wystąpienia publiczne, prowadzenie prezentacji dla klientów),
  • otwartości, zaangażowania i determinacji w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • dodatkowy system premiowy uzależniony od efektów,
  • opiekę medyczną,
  • system szkoleń zewnętrznych,
  • system szkoleń wewntrznych - Akademia Sfery,
  • ciekawe i pełne wyzwań projekty PR i marketingowe dla liderów branż,
  • dużą samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • pracę, w której na pewno nie będzie nudno.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sfera Group Sp.J. Czech i Hoc-Kopiej z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.