Specjalista ds. pracowniczych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Ulica Michałki 25, 80-716 Gdańsk, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-06
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2019-10-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem LOTOS Kolej Sp. z o.o. stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przewoźnikiem kolejowym. Właścicielem 100% udziałów jest Grupa LOTOS. Podstawowym zadaniem Spółki jest kompleksowa kolejowa obsługa spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS i podmiotów zewnętrznych.Wysoka jakość świadczonych usług, otwartość, elastyczność oraz atrakcyjne oferty przewozowe sprawiają, że LOTOS Kolej jest cenionym partnerem licznych przedsiębiorstw. Jako bardzo dobry pracodawca cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

    Obecnie LOTOS Kolej Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

    • obsługę procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia (przygotowywanie umów o pracę, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia),
    • realizację wniosków o zmiany warunków zatrudnienia, zawarcie kolejnej umowy, rozwiązania/nieprzedłużenia umowy itp.,
    • zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych pracowników i rodzin, potwierdzenia ubezpieczenia,
    • wprowadzanie i aktualizację danych pracowników w systemie SAP HCM,
    • wsparcie jednostek organizacyjnych/ administracja Systemu Rejestracji Czasu Pracy RCP,
    • współpracę z Działem Płac,
    • raportowanie.

    CO JEST DLA NAS WAŻNE:

    • wykształcenie wyższe magisterskie,
    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale personalnym w firmie liczącej ponad 200 pracowników,
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • znajomość tematyki PPK,
    • doświadczenie ewidencji i rozliczaniu czasu pracy pracowników oraz prowadzeniu dokumentacji pracowniczej,
    • dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Word i Excel,
    • znajomość programu SAP HCM będzie dodatkowym atutem,
    • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność,
    • otwartość na zmiany, elastyczność, asertywność.

    CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

    • umowa o pracę,
    • interesująca praca w dobrej atmosferze, w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • opieka medyczna i dentystyczna,
    • kwartalna nagroda motywacyjna, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji - Akademia LOTOS, szkolenia, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    • możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS,
    • firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team,
    • współpraca z wysokiej klasy specjalistami.

    Zapoznaj się z materiałem informacyjnym dotyczącym zagrożeń występujących na terenie Grupy LOTOS S.A.

    Składanie aplikacji:

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV
    i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.