Specjalista ds. pracowniczych

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w KrakowieO firmie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

Garncarska 11

Kraków

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie całokształtu spraw osobowych pracowników NIO-PIB Oddział w Krakowie związanych ze stosunkiem pracy oraz osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie (weryfikacja) dokumentów kadrowych w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności
  • współpraca z Ministerstwem Zdrowia oraz Małopolskim Urzędem Wojewódzkim w zakresie zatrudniania lekarzy rezydentów
  • obsługa programu kadrowo-płacowego systemu Info-Medica, Płatnik oraz PUE
  • obsługa spraw związanych z ZFŚS
  • przygotowywanie dokumentów oraz informacji na potrzeby kontroli
  • prowadzenie sprawozdawczości: GUS, MZ i innych

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku ds. kadrowych
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz aktów wykonawczych z tym związanych, dotyczących zwłaszcza placówek medycznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu ZUS Płatnik
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i terminowość w działaniu
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość systemu Info-Medica oraz ustawy o instytutach badawczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • fundusz świadczeń socjalnych (ZFŚS)
„Narodowy Instytut Onkologii im. Marii  Skłodowskiej - Curie
- Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie,
zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi przez siebie kandydatami/kami”

W przesyłanej aplikacji CV prosimy zawrzeć klauzulę:
- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii  Skłodowskiej - Curie
- Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie, danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

- „Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie
- Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.”

Brak zawarcia w przesyłanym CV powyższych klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z brakiem zgody kandydata na wykorzystanie danych zawartych w aplikacji i z odmową wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy