Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pracowniczych

CENTRUM BADAŃ KOSMICZNYCH PAN

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw kadrowych instytutu,

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników, stażystów i praktykantów,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • realizacja zmian warunków pracy i płacy, sporządzanie aneksów, aktualizowanie danych,

  • sporządzenie i weryfikowanie dokumentacji ubezpieczeniowej pracowników,

  • obsługa programu Płatnik, PUE,

  • ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia, inne),

  • przygotowywanie danych do sprawozdań dla podmiotów zewnętrznych (GUS, PAN), raportów i analiz dla Dyrekcji,

  • współpraca z instytucjami ubezpieczeniowymi, dostawcami usług medycznych i sportowych,

  • archiwizowanie akt osobowych i dokumentów kadrowych,

  • współpraca z działem finansowo-księgowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji kadrowej w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób,

  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o cudzoziemcach,

  • znajomość systemów informatycznych obsługi kadrowo-płacowej,

  • dobra znajomość systemów informatycznych: Płatnik, PUE,

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym, w szczególności MS Excel,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • dokładność, systematyczność, elastyczność, dobra organizacja pracy,

  • orientacja na realizację celów z naciskiem na jakość i terminowość.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Okres zatrudnienia- umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony

O nas

Centrum Badań Kosmicznych PAN jest jedynym instytutem w Polsce, którego

działalność związana jest z prowadzeniem badań przestrzeni okołoziemskiej, ciał Układu Słonecznego i Ziemi, przy wykorzystaniu technologii kosmicznych i satelitarnych.