Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawa podatkowego

JS Doradcy sp z o.o.

Sienna 93/32

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo podatkowe na rzecz klientów spółki,

  • przygotowywanie opinii podatkowych,

  • przygotowywanie pism w postępowaniach podatkowych,

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z prawem podatkowym w kancelarii prawnej, biurze rachunkowym lub spółce doradztwa podatkowego,

  • mile widziani także doradcy z wieloletnim doświadczeniem,

  • formalny tytuł doradcy podatkowego nie jest wymagany,

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ciekawe wyzwania zawodowe z zakresu wszystkich podatków,

  • dodatkowe udogodnienia w postaci pakietu medycznego i miejsca parkingowego.

JS Doradcy Sp. z o. o. spółka doradztwa podatkowego pragnie powiększyć swój zespół. Spółka realizuje obsługę prawno-podatkową dla polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych. Nasze specjalizacje to sektor nieruchomości, usług finansowych, IT, a także usługowy i przemysłowy.

Zajmujemy się:

• bieżącym doradztwem podatkowym,

• postępowaniami podatkowymi i sądowo administracyjnymi,

• planowaniem podatkowym,

• doradztwem w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych,

• realizacją szkoleń z zakresu podatków.

Przewiń do profilu firmy