Oferta pracy

Specjalista ds. prawa pracy i organizacji pracy

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Koordynacja i wielopłaszczyznowa analiza oraz proponowanie adekwatnych zgodnych z KP systemów i rozkładów czasu pracy oraz narzędzi w celu zapewnienia elastyczności produkcji i realizacji volumenów produkcyjnych.
  • Zgłaszanie rozwiązań i propozycji w zakresie długoterminowego i krótkoterminowego planowania oraz dopasowania zasobów ludzkich do programów produkcyjnych w kontekście reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe.
  • Proponowanie i podejmowanie działań m.in. z zakresu ergonomii, Life Balance, zarządzania wiekiem i różnorodnością, podnoszenia kwalifikacji, przywództwa w organizacji.
  • Stała praca nad wzrostem wydajności organizacji poprzez proponowanie najbardziej efektywnych, nowoczesnych rozwiązań organizacji pracy, zapewniających wysoką motywację pracowników, rozwój talentów, równe traktowanie i pozostających w zgodzie z kulturą organizacji.
  • Współpraca z partnerami społecznymi w organizacji w powyższych tematach.
  • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych i ad hoc na potrzeby Zarządu, a także działów HR w Polsce oraz w Niemczech.
  • Współpraca z Zarządem, menedżerami oraz działem inżynieringu (REFA, MTM) w zakresie wdrażania powyższych rozwiązań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi.
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym.
  • Doświadczenie w obszarze modelowania systemów, rozkładów czasów pracy i elastyczności zasobów ludzkich.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej.
  • Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DODATEK RELOKACYJNY
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • HOME
    OFFICE
  • SZKOLENIA
  • KURSY
    JĘZYKOWE
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy