Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawno-administracyjnych

EURUS Sp z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, weryfikacja i recenzja umów,

  • przygotowywanie wstępnych wersji pism i odpowiedzi na korespondencję,

  • prowadzenie spraw związanych z rejestracją produktów kosmetycznych i wyrobów medycznych,

  • sprawozdawczość w zakresie ochrony środowiska,

  • nadzorowanie działań spółki w zakresie przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

  • prowadzenie dokumentacji prawniczej,

  • nadzorowanie obiegu dokumentów,

  • prace administracyjno-biurowe,

  • wykonywanie zadań zleconych przez radcę prawnego,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki prawo,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie,

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • zdolności komunikacyjne i umiejętności nawiązywania relacji,

  • dokładność, skrupulatność w wykonywaniu zadań oraz odpowiedzialność za powierzone zadania i terminowość ich wykonania,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • przesympatyczną atmosferę pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • PPK w PZU S.A.

  • pyszną kawę, która postawi Cię na nogi 😊

Historia naszej działalności to ciągły rozwój, zdobywanie doświadczeń i wiedzy, które pozwoliły nam stać się jednym z największych dystrybutorów kosmetycznych innowacji z całego świata, w tym marek naturalnych w Polsce.

Jeżeli jesteś osobą ceniącą nowe wyzwania i poszukujesz firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej, dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. prawno-administracyjnych

Przewiń do profilu firmy