Oferta pracy

Specjalista ds. prawno-administracyjnych

QUATRO sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą prowadzącą sieć restauracji pod marką „Silver Dragon”. Mamy ponad 30 restauracji w całej Polsce, głównie w centrach handlowych. Szukamy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • sporządzanie i weryfikacja umów i innych dokumentów
  • kontakt z Urzędami
  • współpraca z Agencją Ubezpieczeń w zakresie polis
  • sporządzanie uchwał organów spółek, zgłoszenia do KRS
  • kontakt z Wynajmującymi lokale
  • inne sprawy administracyjne

Oczekiwania:

  • wykształcenie prawnicze
  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  • mile widziana znajomość spraw zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną uzgodnioną formę współpracy np. umowa B2B
  • miłą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy