Oferta pracy

Specjalista ds. prawno - korporacyjnych (K/M)

Mondi Świecie S.A.

  • Bydgoska 1, Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bydgoska 1

Świecie

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja obsługi formalno-prawnej, administracyjnej i organizacyjnej

  • Prowadzenie rejestru umów, pełnomocnictw oraz nadzór nad archiwizowaniem dokumentacji

  • Inicjowanie niezbędnych zamian przepisów wewnętrznych Spółki w oparciu o analizę zmian w prawie

  • Pełnienie obowiązków Local Compliance Officer i Data Protection Local Coordinator.

  • Obsługa korporacyjna organów oraz przygotowanie dokumentów i rejestrowanie zmian w KRS

  • Zapewnienie wsparcia prawnego dla Spółki oraz jej podmiotów zależnych w zakresie kontroli zewnętrznych, z wyłączeniem prawa pracy oraz prawa podatkowego

  • Bezpośredni kontakt z Departamentem Prawnym Centrali, realizacja zapytań oraz uzyskiwanie koniecznych zgód

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziany tytuł radcy prawnego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu KSH ( w tym zasad funkcjonowania i obsługi organów spółek kapitałowych), zasad reprezentacji przedsiębiorcy, podstawowych zasad dot. treści i sposobów zawierania umów handlowych, przepisów RODO, zagadnień dot. zarządzania ładem korporacyjnym (compliance) w przedsiębiorstwie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności komunikacyjne oraz współpracy na każdym szczeblu organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę ( 1,5 roku) w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny, premie kwartalne, bonus urlopowy, bonus świąteczny

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów, karty Multisport oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych

  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania

  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne