Oferta pracy

Specjalista ds. Prawno-Organizacyjnych

Koleje Śląskie sp z o.o.O firmie

Koleje Śląskie sp z o.o.

Raciborska 58

Katowice

Koleje Śląskie Sp. z o.o. prowadzą rekrutację na stanowisko:

miejsce pracy: KatowiceNumer ref.: Nr ref: NO/S/17/2020

Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie projektów uchwał, pełnomocnictw, informacji prawnych, dokumentów korporacyjnych,
  • sporządzanie projektów umów, porozumień, listów intencyjnych, aneksów,
  • przygotowywanie prezentacji,
  • przygotowywanie pism, raportów i zestawień, sprawozdań
  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną,
  • pomoc w obsłudze spraw wynikających z bieżącej działalności Spółki i zlecanych zespołowi prawnemu,
  • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur itd.),
  • współpraca z działami merytorycznymi przy przygotowaniu prezentacji, raportów itd.,
  • wsparcie działań organizacyjnych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie min. średnie preferowane wyższe prawnicze,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia profesjonalnych prezentacji,
  • „lekkie pióro”, umiejętność korekty językowej projektów pism i innej dokumentacji,
  • umiejętność tworzenia wewnętrznych aktów prawnych
  • dokładność i rzetelność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy samodzielnej nad powierzonymi zadaniami oraz pracy w grupie,
  • komunikatywność, elastyczność, otwartość na zmiany.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników pociągami Kolei Śląskich,
  • możliwość  rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz do wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych MultiActive),
  • możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników,
  • możliwość korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe
  •  w ramach Zrzeszenia FIP,
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”,
  • przyjazna atmosfera w pracy.

W temacie wiadomości należy wpisać nr ref. Ogłoszenia NO/S/17/2020 w terminie do 23.10.2020r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy