Oferta pracy

Specjalista ds. prawno-organizacyjnych

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zarządu (przyjmowanie wniosków na zarząd, przygotowywanie uchwał i protokołów, czynności towarzyszące),

  • Wsparcie organizacji walnych zgromadzeń, aktualizacja rejestru akcjonariuszy, korespondencja z akcjonariuszami,

  • Obsługa korespondencji z organami administracji,

  • Wsparcie administracyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (absolwenci prawa/administracji),

  • Znajomość angielskiego min na poziomie B1,

  • Dobra organizacja czasu pracy połączona z sumiennością i dokładnością w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.

To oferujemy

  • Umowę na czas zastępstwa w pełnym wymiarze godzin,

  • Pakiet benefitów,

  • Zniżki na produkty firmy,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dużej organizacji,

  • Dobra atmosferę sprzyjająca współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy