Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych – Aplikant radcowski lub adwokacki

DEPUTO SP. Z O. O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

plac Wolności 7

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych,

  • analiza dokumentacji procesowej,

  • w przypadku aplikantów – udział w rozprawach i możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia na sali sądowej,

  • kontakt z klientami w sprawie realizowanych na ich rzecz zleceń,

  • współpraca z innymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie prawnicze lub jesteś już piątym roku studiów, aplikanci są mile widziani,

  • masz czas pracować – wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, w przypadku aplikantów umożliwiamy elastyczne dopasowanie czasu pracy do wymogów aplikacyjnych,

  • lubisz się zaangażować w to, co robisz, i chcesz się rozwijać, a także szybko przyswajasz wiedzę,

  • obsługa komputera, urządzeń biurowych i pakietu MS Office nie sprawia ci najmniejszego kłopotu,

  • interesujesz się prawem cywilnym i karnym,

  • masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia,

  • umowę o pracę,

  • miejsce pracy, laptop i telefon w eleganckim biurze w ścisłym centrum Wrocławia,

  • stałe godziny pracy,

  • możliwość czynnego udziału w rozwoju spółki, stałego doskonalenia i dokształcania,

  • wsparcie merytoryczne pozostałej części zespołu

  • przerwy w pracy w chillroom'ie (TV, xBox, stół do piłkarzyków).

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • stałe godziny pracy

  • wolne weekendy

Zainteresowana? Zainteresowany? Czekamy na zgłoszenia!

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Deputo sp. z o. o. jest firmą windykacyjną z główną siedzibą we Wrocławiu. Zajmujemy się egzekwowaniem należności na rzecz klientów (B2B, B2C). Prowadzimy postępowania windykacyjne polubowne, postępowania cywilne, karne i egzekucyjne.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. prawnych/Aplikanta radcowskiego lub adwokackiego

Przewiń do profilu firmy