Ta oferta pracy jest nieaktualna od 620 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. prawnych

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sanpro Interim BPO to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

    Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    woj. dolnośląskie
    Zadania:
    • Przygotowywania umów oraz aneksów z klientami oraz dostawcami.
    • Sporządzanie informacji prawnych.
    • Formułowanie pism (do urzędów, pracowników, klientów, wezwań do zapłaty).
    • Tworzenie aktów prawa wewnętrznego.
    • Przygotowywanie pełnomocnictw.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe prawnicze (lub studenci ostatniego roku).
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe, mile widziane na podobnym stanowisku.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Excel).
    • Umiejętność pracy samodzielnej i rozwiązywania problemów.
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Stabilność zatrudnienia.
    • Miłą atmosferę w pracy.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”