Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO

Jana Karola Chodkiewicza 30

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych, dotyczących bezpośrednio działalności Uczelni,

  • sporządzanie we współpracy z jednostkami organizacyjnymi Uczelni projektów zarządzeń, regulaminów, uchwał oraz innych wewnętrznych aktów prawnych,

  • sporządzanie, opracowywanie i opiniowanie projektów umów cywilno-prawnych oraz jednostronnych oświadczeń woli Uczelni, w porozumieniu z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi Uczelni,

  • uczestniczenie w uzgadnianiu treści danego aktu prawnego,

  • opracowywanie redakcyjne aktu prawnego,

  • publikacja aktów prawnych na stronie internetowej UKW,

  • obsługa formalno-prawna posiedzeń Senatu UKW,

  • sporządzanie wyjaśnień formalno-prawnych w bieżących sprawach związanych z działalnością Uczelni i jej jednostek organizacyjnych,

  • wspieranie jednostek organizacyjnych Uczelni w zakresie rozwiązywania zagadnień prawnych,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z reprezentacją Uczelni przed organami administracji publicznej oraz w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych.

  • wykonywanie czynności związanych z obiegiem i archiwizacją dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: prawo lub administracja.

  • praktyczna znajomość przepisów prawa, a w szczególności prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego, prawa cywilnego, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo zamówień publicznych,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • terminowość i odpowiedzialność,

  • komunikatywność,

  • dobra znajomość pakietu MS Office z umiejętnością sprawnego korzystania z programów prawniczych,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zagadnień związanych ze szkolnictwem wyższym lub administracji publicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość zdobycia wiedzy i dalszego rozwoju zawodowego,

  • możliwość wykazania się inicjatywą i samodzielnością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest jednym z najmłodszych szerokoprofilowych uniwersytetów w kraju, w tym charakterze zaczął działalność 1 września 2005 roku, ale stoi za nim 50-letnia tradycja, której początki sięgają 1969 roku.

Przewiń do profilu firmy