Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. prawnych

Klient Pracuj.pl

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie oraz analizowanie umów gospodarczych, projektów pism oraz opinii,

  • kompletowanie dokumentacji potrzebnej do prowadzenia spraw,

  • sporządzanie projektów regulaminów – we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach mających wpływ na działalność pracodawcy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunkowe: prawo lub administracja),

  • doświadczenie w dziale prawnym lub w kancelarii,

  • znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego,

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę z doświadczonym zespołem w miłej atmosferze.