Specjalista ds. Prawnych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy do pracy w naszym biurze w Gdańsku osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunkowe: prawo lub administracja),
  • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców (w tym: w zakresie opiniowania umów – w szczególności o roboty budowlane, przygotowywania projektów umów, wsparcia w bieżącej działalności gospodarczej spółki akcyjnej z branży budowlanej, w tym także w zakresie postępowania rejestrowego),
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • staranność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa materialno-prawna Spółki, w szczególności w zakresie: przeglądu umów, przygotowywania projektów umów oraz projektów dokumentów w zakresie spraw powierzanych działowi prawnemu,
  • bieżący kontakt z handlowcami oraz realizatorami w zakresie spraw powierzonych do obsługi działowi prawnemu,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki,
  • realizacja zadań powierzonych przez przełożonego w zakresie spraw działu prawnego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • perspektywę rozwoju w ramach struktury firmy oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych,
  • konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się