Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Prawnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BIK Brokers należy do czołówki polskich firm brokerskich.  Specjalizujemy się w masowych programach ubezpieczeń komunikacyjnych. Obsługujemy ponad 40000 pojazdów.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia prawniczego, mile widziani także studenci ostatniego roku prawa;
    • Przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym;
    • Znajomości prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego;
    • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem;
    • Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Word i Excel);
    • Umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
    • Samodzielności i zaangażowania;
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
    • Ambicji i chęci do dynamicznego działania.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie projektów dokumentów i odpowiedzi na pisma urzędowe;
    • Kontaktowanie się z działami prawnymi klientów spółki, urzędami i innymi instytucjami;
    • Przygotowywanie wstępnych opinii prawnych w oparciu o analizę przepisów i orzecznictwa;
    • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów;
    • Kontakt z organami administracyjnymi;
    • Monitorowanie zmian przepisów prawa;
    • Współpraca z radcami prawnymi świadczącymi usługi dla spółki;
    • Prowadzenie ewidencji toczących się spraw i raportowanie ich statusu;
    • Udzielanie bieżącego wsparcia prawnego;
    • Obsługa korespondencji dotyczącej toczących się postępowań.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o prestiżowej marce;
    • Możliwość rozwoju kariery zawodowej;
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
    • Narzędzia pracy adekwatne do pełnionej funkcji.
    CV wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych oraz list motywacyjny
    prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "DOŁĄCZ DO NAS".

    Gwarantujemy zachowanie poufności w procesie rekrutacji.
    BIK Brokers Sp. z o.o.
    ul. Polanki 19, 80-308 Gdańsk

    Do oferty prosimy dołączyć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych”.