Specjalista ds. Prawnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

BIK Brokers należy do czołówki polskich firm brokerskich.  Specjalizujemy się w masowych programach ubezpieczeń komunikacyjnych. Obsługujemy ponad 40000 pojazdów.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Oczekujemy:

  • Wykształcenia prawniczego, mile widziani także studenci ostatniego roku prawa;
  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym;
  • Znajomości prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego;
  • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Word i Excel);
  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
  • Samodzielności i zaangażowania;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Ambicji i chęci do dynamicznego działania.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów dokumentów i odpowiedzi na pisma urzędowe;
  • Kontaktowanie się z działami prawnymi klientów spółki, urzędami i innymi instytucjami;
  • Przygotowywanie wstępnych opinii prawnych w oparciu o analizę przepisów i orzecznictwa;
  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów;
  • Kontakt z organami administracyjnymi;
  • Monitorowanie zmian przepisów prawa;
  • Współpraca z radcami prawnymi świadczącymi usługi dla spółki;
  • Prowadzenie ewidencji toczących się spraw i raportowanie ich statusu;
  • Udzielanie bieżącego wsparcia prawnego;
  • Obsługa korespondencji dotyczącej toczących się postępowań.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o prestiżowej marce;
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Narzędzia pracy adekwatne do pełnionej funkcji.
CV wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych oraz list motywacyjny
prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "DOŁĄCZ DO NAS".

Gwarantujemy zachowanie poufności w procesie rekrutacji.
BIK Brokers Sp. z o.o.
ul. Polanki 19, 80-308 Gdańsk

Do oferty prosimy dołączyć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych”.