Specjalista ds. Prawnych

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Księcia Józefa Poniatowskiego 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Działu Prawnego w bieżącej obsłudze prawnej oraz prowadzonych projektach,

  • obsługa administracyjno-biurowa Działu Prawnego, bieżące wsparcie organizacyjne w kontekście obsługi prawnej Spółki (np. prowadzenie rejestrów, umawianie spotkań),

  • utrzymywanie kontaktu z kancelariami zewnętrznymi, notariuszami, sądami, biurami tłumaczeń – w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zadań Spółki,

  • opiniowanie i sporządzanie umów, aneksów, pełnomocnictw, uchwał organów korporacyjnych itp.,

  • opiniowanie i sporządzanie innych dokumentów formalno-prawnych,

  • zarządzanie narzędziem służącym do rozdzielania wniosków prawnych pomiędzy prawników (m.in. przekazywanie zleceń, monitorowanie ich obiegu, odbiór zleceń od kancelarii zewnętrznych),

  • opiniowanie i współredagowanie wewnętrznych aktów normatywnych (regulaminy, polityki, instrukcje),

  • wsparcie Działu Prawnego w zakresie bieżącej analizy zmian w przepisach prawnych dotyczących działalności Spółki (monitoring legislacyjny).

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub w trakcie V roku studiów / I roku aplikacji,

  • znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego i gospodarczego,

  • doświadczenie w opracowywaniu umów handlowych (warunek konieczny),

  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie (nie kancelarii prawnej) będzie dodatkowym atutem,

  • swoboda w korzystaniu z nowoczesnych technologii,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej (B2),

  • precyzja i skrupulatność w realizacji zadań,

  • dobre umiejętności komunikacyjne i kooperacyjne.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w zgranym kilkuosobowym zespole,

  • możliwość nauki i dalszego rozwoju zawodowego w ciekawym i wymagającym środowisku biznesowym,

  • wynagrodzenie dostosowane do zakresu dotychczasowych doświadczeń,

  • przyjazną atmosferę współpracy i wsparcie pozostałych członków zespołu.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie on line lub face to face w siedzibie firmy

3

Złożenie oferty zatrudnienia

Gedeon Richter jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie. Od momentu założenia na Węgrzech, w roku 1901, Gedeon Richter rozwinął się do rangi międzynarodowej korporacji. Obecnie Richter zatrudnia prawie 11 tysięcy pracowników na całym świecie. W ofercie koncernu znajdują się oryginalne i generyczne produkty farmaceutyczne z najważniejszych obszarów terapeutycznych. Koncern stale inwestuje w rozwój swoich produktów, przeznaczając na badania i rozwój ponad 11% wartości przychodów.

Przewiń do profilu firmy