Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. prawnych Grupy Morele.net

Morele.net Sp. z o.o.

  • Fabryczna 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo prawne dla Grupy Morele.net

  • sporządzanie pism, opinii, udzielanie porad i konsultacji prawnych w ww. zakresie

  • kontakty z organami administracji publicznej w tym UOKiK, Rzecznik praw konsumenta, Inspekcja handlowa, Policja, Sądy

  • monitorowanie zmian w prawie i udzielanie wyjaśnień i porad w tym zakresie

  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z innymi spółkami z grupy

  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

  • aktywne budowanie kultury Compliance w organizacji

  • nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych regulacji

  • tworzenie aktów prawa wewnętrznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziana aplikacja w toku

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego

  • doświadczenie w kontaktach z Urzędami

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej

  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

  • otwartość i orientacja na klienta

  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę z rewelacyjnymi ludźmi w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania

  • elastyczną formę zatrudnienia – w zależności od Twoich preferencji

  • możliwości awansu

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia

  • pracę w biurze w centrum Krakowa

  • benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta multisport

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany/a? Prześlij do nas swoją aplikację i przekonaj się, że warto!