Oferta pracy

Specjalista ds. prawnych i administracyjnych

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Bolesława Czerwieńskiego 12

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów i innego rodzaju dokumentacji formalnej

  • Prowadzenie korespondencji biznesowej i prawnej

  • Organizacja i kontrola obiegu dokumentów pomiędzy działami i jej kontrahentami

  • Prowadzenie bazy umów oraz sporządzanie raportów i zestawień

  • Udział i prowadzenie projektów o charakterze prawnym

  • Inne zadania administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Wiedza na temat realiów funkcjonowania przedsiębiorstw i procesów biznesowych

  • Znajomość prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

  • Wykształcenie wyższe (jako dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu się w rolę

  • Współpraca w zespole, w którym Twoje zdanie będzie mieć znaczenie

  • Możliwość tworzenia oraz brania udziału w eventach i akcjach charytatywnych

  • Współpraca z największymi producentami w branży farmaceutycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

  • Multisport

  • Parking rowerowy

  • Nowe technologie

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.

Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy ponad 170 osób w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Przewiń do profilu firmy