Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Prawnych i Compliance

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie wewnętrznego Działu Prawnego i Compliance Spółki.
    • Opiniowanie umów zawieranych przez Spółkę.
    • Sporządzanie opinii prawnych, projektów umów i porozumień.
    • Przygotowywanie wewnątrzzakładowych aktów prawnych.
    • Pomoc w zapewnieniu prawidłowej polityki ochrony danych osobowych w Spółce.
    • Wsparcie prawne Zarządu Spółki.

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe na kierunku prawo.
    • Dobra znajomość prawa spółek handlowych, cywilnego, gospodarczego, ochrony danych osobowych.
    • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
    • Rozpoczęta aplikacja radcowska będzie dodatkowym atutem.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.