Oferta pracy

Specjalista ds. prawnych i compliance

Alektum Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Kilińskiego 30, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczne wsparcie spółki i jej pracowników w kwestiach prawnych, procesowych, organizacyjnych,

  • Tworzenie i opiniowanie dokumentacji prawnej,

  • Wsparcie we wdrażaniu zmian w Spółce,

  • Zarządzanie dokumentacją spółki,

  • Pomoc w tworzeniu regulacji i procedur wewnętrznych,

  • Wsparcie w zakresie weryfikacji fraud,

  • Kontakt z organami państwowymi,

  • Wsparcie w zakresie RODO i AML,

  • Wsparcie w systemie zarządzania ryzykiem w organizacji,

  • Odpowiedzi na reklamacje,

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie prawnicze,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie prowadzenia procesów sądowych i egzekucyjnych,

  • Dobra znajomość prawa cywilnego, kodeksu spółek handlowych, procedury karnej,

  • Dobra znajomość przepisów RODO, AML,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej spółki, umów, opinii, pism procesowych,

  • Doświadczenie w analizie i zarządzaniu ryzykiem,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Otwartość na zmiany i chęć ciągłego rozwoju,

  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,

  • Wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność.

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie,

  • Długofalową współpracę,

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy do wyboru pomiędzy 7.00 a 9.00,

  • Udział w rozwojowych projektach w Polsce i za granicą,

  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansa rozwoju kompetencyjnego,

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet opieki medycznej, darmowe indywidualne zajęcia z języka angielskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne