Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. prawnych (in-house)

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

  • Szkolna 54, Bolszewo (pow. wejherowski)
    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów umów oraz pism i dokumentów związanych z umowami (porozumienia, oświadczenie, aneksy itp.);

  • opiniowanie umów pod względem formalno-prawnym oraz ocena ryzyka, proponowanie adekwatnych rozwiązań;

  • prowadzenie negocjacji umów;

  • przygotowywanie i opiniowanie zarządzeń, uchwał, regulaminów, procedur wewnętrznych;

  • aktywny udział i wsparcie w tworzeniu oraz wdrażaniu wewnętrznych procedur i regulaminów;

  • bieżące wsparcie prawne projektów realizowanych przez Spółkę oraz sporządzanie analiz prawnych;

  • wsparcie wszystkich Działów Spółki w bieżących kwestiach formalno-prawnych;

  • współpraca i koordynacja działań zewnętrznych kancelarii prawnych obsługujących Spółkę;

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki.

Nasze wymagania

  • status aplikanta/ki w trakcie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej;

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sporządzania i opiniowania umów w Kancelarii prawnej lub Dziale Prawnym;

  • bardzo dobra znajomość prawa spółek, prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne sporządzanie oraz analizę umów i bezpośrednie negocjacje w tym języku;

  • znajomość pakietu MS Office oraz systemu informacji prawnej Lex;

  • zdolności negocjacyjne;

  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne;

  • samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań, chęć stałego poszerzania wiedzy prawniczej;

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość prawa nowych technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci

  • karta Multisport

  • bilety do kina

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy lub online

3

Propozycja współpracy

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy