Oferta pracy

Specjalista ds. prawnych

Farmacol S.A. O firmie

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowo-egzekucyjne,
  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych,
  • Przygotowywanie regulacji w zakresie prawa wewnętrznego,
  • Prowadzenie i aktualizacja rejestrów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka,
  • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Kancelarii Prawnej lub Komórce Organizacyjnej,
  • Znajomość prawa cywilnego, gospodarczego,
  • Terminowa i sumienna realizacja powierzonych zadań,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office i Lex,
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne