Oferta pracy

Specjalista ds. prawnych

GK FarmacolO firmie

  • Szopienicka 77, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

GK Farmacol

Szopienicka 77

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowo-egzekucyjnego,

  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych,

  • Przygotowywanie regulacji w zakresie prawa wewnętrznego,

  • Prowadzenie i aktualizacja rejestrów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka,

  • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Kancelarii Prawnej lub Komórce Organizacyjnej,

  • Znajomość prawa cywilnego, gospodarczego,

  • Terminowa i sumienna realizacja powierzonych zadań,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office i Lex,

  • Prawo jazdy kategorii B (czynne).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie bądź umowy B2B w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole.

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.