Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Prawnych

Holding 1O firmie

Holding 1

Bonarka 4 Business A

Kraków

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Miejsce pracy: Kraków, Puszkarska 7F

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa dokumentacji prawnej spółki
  • Sporządzanie pism, opinii, dokumentacji i wniosków
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestrów
  • Monitorowanie i komunikacja zmian w przepisach prawa i obowiązkach ustawowych
  • Współpraca z kancelarią prawną

Wymagania:

  • Status absolwenta na kierunku Prawo lub studenta ostatniego roku
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność sporządzania pism procesowych
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista i nastawienie biznesowe
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań i dobrą organizację pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zapewnimy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CENTRUM HOLDING 1 spółka akcyjna sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest CENTRUM HOLDING 1 spółka akcyjna sp.k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne