Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

SUPERIOR LOGISTICS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Opolska 110

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów prawnych (sporządzanie odwołań, wniosków, skarg, oświadczeń itp.);

  • Ocena prawna umów, które mają zostać zawarte, oraz sporządzanie projektów umów;

  • Opracowywanie, wykonywanie i zawieranie umów o pracę, kontraktów; ekspertyzy wewnętrznych (lokalnych) przepisów, instrukcji, zarządzeń itp;

  • Reprezentowanie interesów klienta przed organami rządowymi, innymi podmiotami prawnymi i osobami fizycznymi (udział w negocjacjach, kontrolach);

  • Zapewnienie pomocy prawnej w uzyskaniu niezbędnych licencji na działalność firmy;

  • Rejestracja (przerejestrowanie) spółek, opracowywanie dokumentów statutowych;

  • Świadczenie pomocy i doradztwa prawnego w sprawach korporacyjnych, kadrowych i innych dotyczących stosunków pracy (w tym z cudzoziemcami);

  • Informowanie klienta o zmianach w przepisach, organizowanie zapoznawania się pracowników klienta z aktami prawnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie na kierunku prawa lub administracji;

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w charakterze prawnika;

  • znajomość prawa korporacyjnego, cywilnego, handlowego, prawa pracy i podatkowego;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność i inicjatywa,

  • umiejętność pracy w zespole;

  • do procesu rekrutacji zapraszamy wszystkie osoby biegle posługujące się j. polskim i angielski.

To oferujemy

  • Kontrakt B2B lub umowa o pracę;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjne zarobki powyżej średniej rynkowej;

  • Godziny pracy: 8:00-17:00 lub 9:00-18:00;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szkoła języka angielskiego i sesje coachingowe;

  • Pracę w komfortowym, nowoczesnym biurze;

  • Codzienny poczęstunek, świeże owoce, pyszna kawa i herbata;

  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;

  • Pozytywne nastawienie na inicjatywy i pomysły.

O nas

Superior Logistics to duża, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku logistyki transportowej zarówno na terenie Europy jak i Stanów Zjednoczonych. W związku z rozbudową, poszukujemy do swojego przyjaznego zespołu ambitnego Prawnika, który nie boi się nowych wyzwań i jest gotowy do owocnej współpracy o skali międzynarodowej.

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w środowisku wielokulturowym, lubisz komunikację z ludźmi i jesteś spragniony nowej wiedzy, chcesz poznać kulturę USA i poprawić swoją znajomość języka angielskiego – dołącz do Nas!