Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i opiniowanie projektów umów, porozumień i innych dokumentów wywołujących skutki prawne;

  • Opracowywanie dokumentów związanych z obsługą organów Spółki;

  • Zapewnienie obsługi podczas posiedzeń organów Spółki;

  • Wsparcie merytoryczne przy prowadzonych postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych (w szczególności: opracowywanie/opiniowanie umów, wsparcie przy ocenie formalno-prawnej składanych ofert, wniosków i pozostałych dokumentów występujących w postępowaniach);

  • Przygotowywanie projektów i aktualizacja regulacji wewnętrznych Spółki;

  • Samodzielna praca nad powierzonymi sprawami;

  • Monitorowanie otoczenia prawnego działalności Spółki;

  • Analizowanie uwarunkowań prawnych oraz ryzyk planowanych przedsięwzięć biznesowych Spółki od strony prawnej;

  • Udział w obsłudze transakcji gospodarczych;

  • Doradztwo prawne, w tym udzielanie porad, opinii prawnych i informacji o obowiązującym stanie prawnym;

  • Przygotowywanie projektów pism przedsądowych;

  • Monitorowanie prowadzonych przez Spółkę spraw sądowych;

  • Współpraca z kancelarią prawną obsługującą Spółkę oraz podmiotem prowadzącym rejestr akcjonariuszy.

Nasze wymagania

1. Wymaganie niezbędne:

- wykształcenie wyższe na kierunku prawo lub administracja;

- praktyczna znajomość przepisów kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego, zamówień publicznych, ustawy o gospodarce nieruchomościami;

- biegła znajomość obsługi pakietu MS Office;

2. Wymagania dodatkowe (fakultatywne):

- doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą prawną spółek prawa handlowego (kapitałowych);

- rozpoczęta aplikacja radcy prawnego.

3. Predyspozycje:

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę;

- skrupulatność, dokładność rzetelność;

- umiejętność koordynacji wielu zadań w tym samym czasie;

- gotowość do doskonalenia zawodowego;

- dobra organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów.

4. Wymagane dokumenty:

- życiorys (CV) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych (np.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko: specjalista ds. prawnych);

- list motywacyjny;

- dokumenty potwierdzające wykształcenie (kopia);

- dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe (kopia);

- dokumenty potwierdzające odbyte szkolenia oraz kursy (kopia).

5. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać/dostarczyć:

- pocztą elektroniczną poprzez przycisk Aplikuj;

- pocztą tradycyjną na adres: Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A., Osiedle Willowe 30,

31-902 Kraków;

- osobiście w godzinach od 9.00 do 16.00 do biura Zarządu Spółki: Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A., Osiedle Willowe 30, 31-902 Kraków.

6. Termin składania dokumentów: do 5 września 2022 roku.