Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Prawnych

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie obsługi prawnej spółki, zwłaszcza w dziedzinie prawa pracy i prawa umów.
    • Prawna analiza i weryfikacja dokumentów, tworzenie umów i opinii prawnych, a także monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.
    • Prowadzenie dokumentacji organizacyjnej Spółki, zarówno w formie pisemnej, jak i elektronicznej.
    • Tworzenie wewnętrznych uregulowań zgodnych z wytycznymi koncernowymi.
    • Przeprowadzanie nadzoru nad zgodnością procesów oraz regulacji wewnętrznych z przepisami prawa.
    • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych i prowadzenie szkoleń w celu promowania świadomości obowiązujących ram prawnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze.
    • III rok aplikacji radcowskiej lub uprawnienia radcy prawnego.
    • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
    • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice (Excel, Word).
    • Rzetelność i dokładność; umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
    • Umiejętność pracy w grupie.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.